11: 2

Силюк Г./Тучкевич В.

Поєдинок у якому зустрілись команди з нижньої частини турнірної таблиці був щедрим на голи, а отже і дуже цікавим для глядачів. Почалося все з голу господарів майданчика, на третій хвилині Сергій Піддубний відправив «селект» у сітку воріт суперника. Після забитого голу команда «Комфорт-Сервіс» не зупинилася і проводячи чудові атаки забиває гол за голом, відзначаються Володимир Валявка, який робить «дубль», Віктор Піддубний та Тригубець Микола. Перший тайм закінчився з рахунком 5:0

У другій половині зустрічі все відбувалось як і у першому, знову багато боротьби, атак та голів, в господарів відзначаються Микола Тригубець «дубль», Володимир Валявка «хет-трик» та Сергій Піддубний який робить «пента-трик» у матчі. Команда «Ярд» спромоглась на два забитих м’ячі, перший на початку другої половини матчу, відзначився Андрій Ткачук та другий наприкінці матчу, забиває В’ячеслав Ливак. Команда «Комфорт-Сервіс» перемагає з рахунком 11:2 та доповнює свій актив черговими трьома заліковими балами.