1: 4

Лисиця Н./Тучкевич В.

Центральний матч туру у якому зійшлись лідери турнірної таблиці був насправді видовищним та показовим. У цьому поєдинку команди грали досить таки обережно, багато боротьби на кожному клаптику майданчика,  така надійна гра захисту обох команд не дають «шкіряному» побувати у сітці воріт. У першому таймі глядачі так і не побачили голів, 0:0 на табло і команди йдуть на відпочинок.

Другий тайм розпочався з обміну потужними ударами. Один з яких увінчався голом, на сімнадцятій хвилині Ігор Махнюк відкриває рахунок у матчі, і виводить свою команду вперед 1:0. Але довго радіти господарям майданчику гості не дали на тій самій сімнадцятій хвилині після гарно розіграного штрафного Михайло Сомик зрівнює рахунок 1:1. Напруженість матчу та  багато боротьби дають про себе знати, троє гравців «Володимирівки» отримують попередження від арбітра матчу. Справжнім переломним моментом поєдинку став гол Тараса Кабанова на двадцять другій хвилині, після голу господарі майданчика пішли всіма силами вперед намагаючись відігратись, чим і скористались гості, ловивши на контратаках і забивши ще двічі, відзначились Ігор Заболотний та Сергій Тригубець. Матч закінчився з рахунком 1:4, «Володимирівка» святкує перемогу, яка дала змогу закріпитись на першому місці у турнірній таблиці.