6: 9

Мельник О./Бугайчук Н.

Після поразки у першому матчі бронзового призера регулярного чемпіонату, «ПІК БУД» налаштовувався виправити ситуацію в серії. На гру зібралося достатня кількість гравців на відміну від попередніх матчів. Щодо «Шігірюму» команда яка добавляє від ігри до гри хотіла довести що перемога у першому матчі не випадковість. Матч розпочався з голу Івана Бандури вже на 8секунді!!! Стартовий шок для гравців в біло-червоній формі продовжився  подальшими наступами «Шігірюму». Іван Бандура в звичному для себе стилі завдавав потужних ударів по воротах суперника, один з таких досягнув цілі в середині тайму. Рахунок змінився, 2-0. ПІКбудівцям потрібно терміново було щось змінювати, але відповідей  на 2 пропущених м’ячі на старті матчу не змогли знайти. А на прикінці тайму Віталій Поріцькій  і все той же Іван Бандура довели рахунок до 4-0. Ідеальний тайм у виконанні юних футзалістів з Прилуцького забезпечив комфортну перевагу над суперником. А от початок 2 тайму заставив засумніватися над переможцем цього матчу. «ПІК БУД» пішов у ва-банк і за 4 хвилини тайму скоротив відставання до мінімуму зусиллями Дмитра Лисенка і Бойка Назара. Здавалося б камбеку бути але прикра помилка в обороні дозволила Івану Бандурі збільшити свій бомбардирський доробок у цьому сезоні. «ПІК БУДУ» втрачати було нічого і команда почала атакувати без огляду на оборону по такій грі логічними стали обміни голами обох команд, хоч цю перестрілку і виграли гравці «ПІКБУДУ» але перемогти прилуцьку машину не змогли, яка після нового року їде дуже впевнено, наступна стадія півфіналу стає на її шляху.