3: 2

Трофімчук Р./Притулюк Д.

Другий матч виявився куди цікавішим ніж перший. Цього разу Олика привезла не тільки велику лавку запасних, а і групу підтримки навіть з барабаном. Початок матчу в принципі вирішив долю і всього поєдинку. Роман Романюк вже на другій хвилині матчу відкрив рахунок на користь Номінальних господарів, а Юрій Кошелинський через кілька секунд збільшив гандикап до двох забитих. Відповіді від «Олики» чекати довго не довелось, а прийшла вона від вічного капітана Олега Шахраюка. Проте дубль Юрія Кошелинського повернув усе на свої місця. 3:1 саме з таким рахунком команди пішли на перерву.

У другій половині гри була більш брудна гра, що і перетекло у п’ять фолів для зелено-чорних. Хоча обидві команди мали не мало можливостей для взяття воріт такий рахунок тримався аж до останньої хвилини. Шосте порушення правил за кілька секунд до кінця протистояння та влучний удар Дмитра Кутецького з десяти метрової позначки встановив остаточний результат у матчі. 3:2, друга перемога «Шахтаря» та вихід у пів фінал стадії плей-офф.