1: 4

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Поєдинок між командами з нижньої та верхньої частини турнірної таблиці розпочався з обміну ударами по воротах. Першим влучно пробити вдається команді гостей, на третій хвилині Ігор Назарук відправляє м’яч у сітку воріт суперника. Після пропущеного голу господарі проводять чудову атаку у відповідь, однак стійка воріт не дає «шкіряному» перетнути лінію воріт. Під завісу першого тайму Ігор Назарук з команди гостей робить «дубль» у матчі і збільшує гандикап своєї команди до двох м’ячів.

У другому таймі команда гостей просто насіла на ворота суперника проводячи атаку за атакую, які згодом переросли в забиті м’ячі : на дев’ятнадцятій хвилині відзначився Олег Мартин, а за ним на двадцять другій Олег Юрчук і на табло вже 0:4. Господарі майданчику спромоглись лише на гол престижу, за дві хвилини до кінця забиває Анатолій Блоха. Команда «КС-Ветеран» набирає чергові три залікові бали та закріплюється в трійці лідерів регулярки.