4: 7

Нерубайло Д./Тучкевич В.

Матч в якому зустрілись середнячок та лідер турнірної таблиці був щедрим на голи, а отже дуже цікавим для глядачів. Першим вдається відкрити рахунок господарям майданчику, на шостій хвилині Роман Столярчук відправляє «кулястого» у сітку воріт суперника. Господарі швидко реабілітувавшись, починає забивати голи у відповідь : на тій же хвилині після прикрого рикошету рахунок був зрівняний автоголом, а згодом свій м’яч забиває Тарас Кабанов, ще до перерви свій «дубль» оформив Юрій Дмитрук і за рахунку 1:4 колективи пішли на відпочинок.

Друга половина розпочалась з атак гостей, які вже на шістнадцятій хвилині вели з рахунком 1:5, адже після прострілу гравець господарів зрізав «селект» у власні ворота. В середині тайму Андрій Федорчук зумів відквитати один м’яч, але відразу Юрій Дмитрук оформляє у свій актив «хет-трик» на досягнутому не зупинився і Андрій Федорчук, який зумів оформити «дубль» та скоротити відставання своєї команди у рахунку. Але нестримний Юрій Дмитрук у свій актив записує у цьому поєдинку «покер» та збільшує гандикап своєї команди до чотирьох голів. За хвилину до закінчення поєдинку тепер злий жарт зіграв проти гостей, адже Юрій Ващук забиває у власні ворота, та ставить остаточну крапку у цьому протистоянні, 4:7. Впевнена перемога «Володимирівки», яка тримає за собою першу позицію у регулярці.