10: 0

Грицак А./Тучкевич В.

Матч у якому зійшлись лідер чемпіонату та команда з нижньої частини турнірної таблиці був щедрим на голи, щоправда забивала лише одна команда. Почалося все на третій хвилині  Петро Назарук з команди господарів відкрив рахунок у матчі 1:0. Далі його колега по команді Юрій Ващук на п’ятій хвилині забиває вже другий м’яч. Команда гостей намагаючись відігратись проводить декілька небезпечних атак у відповідь, але безрезультатно. Справжнім голеодором у матчі став Тарас Кабанов з команди господарів, який за матч «наколотив» шість м’ячів, у першому таймі відзначившись двічі і зробивши рахунок 4:0. Під завісу першої половини Ігор Заболотний відправляє «селект» у сітку воріт суперника і робить рахунок вже 5:0, з яким команди і пішли на відпочинок.

У другому таймі було забито стільки ж я к і у першому, Юрій Ващук робить «дубль», а зірка команди Тарас Кабанов забиває ще чотири голи голи зробивши «гекса-трик» у матчі. «Володимирівка» заробляє чергові три пункти у свій актив і очолює турнірну таблицю регулярки.