6: 1

Джафарова О./Тучкевич В.

У цьому поєдинку зустрілись команди з верхньої та нижньої частини турнірної таблиці. Розпочалося з авто голу команди гостей, після прострілу м’яч прикро зрізався у власну рамку воріт 1:0. Вдразу після голу Олег Юрчук потужним ударом вже подвоїв рахунок, а згодом Олег Мартин забиває ще два м’ячі зробивши «дубль» у матчі і на табло вже 4:0. На останній хвилині першого тайму команді «Ярд» вдається відквитати один м’яч, відзначився Віталій Клюйко зробивши рахунок 4:1 з яким команди пішли на відпочинок.

Другий тайм розпочався з обміну потужними ударами по воротах обох команд, але забити вдається лише наприкінці матчу Олег Юрчук з команди господарів забиває свій другий м’яч і робить «дубль» у матчі, відразу за забитим голом, його колега по команді Ігор Махнюк робить рахунок вже 6:1 і ставить жирну крапку у матчі. Команда «КС-Ветеран» заробляє чергові три залікові бали і закріплюється у трійці лідерів регулярки.