4: 3

Джафарова О./Тучкевич В.

Поєдинок в якому зустрілись команди з середньої частини турнірної таблиці був щедрим на голи, а отже і дуже цікавим для глядачів. Матч розпочався з голу гостей , на другій хвилині відзначився Андрій Франчук і відразу ж подвоїв його записавши у власний актив «дубль». Господарі майданчику зуміли відквитати один м’яч цу першому таймі, Сергій Піддубний скорочує рахунок до мінімального. З рахунком 1:2 команди пішли на відпочинок.

У другому таймі господарі майданчику на дев’ятнадцятій хвилині зуміли зрівняти рахунок, відзначився Вадим Швець, але не на довго, на тій же самій хвилині  Василь Грабовецький знову виводить свою команду вперед 2:3. Справжнім рятівником для своєї команди став голеодор Сергій Піддубний, який на двадцять другій хвилині зрівнює рахунок зробивши «дубль», а згодом забиває свій третій гол, записавши «хет-трик» у власний актив і зробивши рахунок 4:3. Цей гол став переможний для господарів майданчику, які виборюють три залікові очки у цій грі.