0: 6

Орлов В./Кунаков О.

Після поразки у першій зустрічі перед гравцями «Агромату» постала невтішна перспектива достроково завершити турнір. Адже, як срібний призер регулярного чемпіонату, господарі сподівались прийняти участь у фіналі. Але для цього необхідно було, по-перше нейтралізувати грізну атаку нововолинців, а по-друге й самим якимось чином знайти шляхи до їх воріт. Проте, з перших хвилин поєдинку стало зрозумілим, що хлопці з міста шахтарів не збираються віддавати суперникам ініціативу і грати обережно, по рахунку. На ворота лучан одразу почали накочуватися хвилі швидких і потужних атак. Досить швидко ігрова перевага гостей знайшла логічне відображення на табло. Влад Панченко та Роман Романюк вдало завершили комбінації нововолинців і рахунок став 0:2 вже на 4-й хвилині гри. А в «Агромата», на відміну від суперників, комбінаційна гра не йшла. Лучани весь час шукали пасом свого лідера Івана Богуту, але гравці «Шахтаря» очікували саме таких дій від опонентів, тому щільно опікали плеймейкера господарів. Як наслідок, «Агромат» у першому таймі спромігся лише на два небезпечні постріли, але вони прийшлися у каркас воріт. Не пощастило. А перед перервою Максим Обертас втретє засмутив лучан влучним ударом після розіграшу кутового.

За таких обставин друга половина гри перетворилася на формальність. Нововолинці впевнено тримали гру під контролем не форсуючи події, але й не дозволяючи суперникові зайвого. А «Агромат» був не в змозі переламати хід поєдинку, що складався не на його користь. Єдине, чого ще прагнули лучани – забити гол престижу. Проте, ворота «Шахтаря» так і лишилися недоторканними вдруге поспіль. Натомість ще тричі м’яч побував у сітці «Агромату» - Валентин Чопанюк гарно приклався зі штрафного, а під завісу гри Юрій Кошелинський та Роман Романюк у швидких відривах довели справу до розгрому. Таким чином, нововолинці впевнено крокують у фінал, де зустрінуться з переможцем пари «Ласка» - «Юність».