5: 7

Орлов В./Тучкевич А.

У цьому поєдинку події почали розвиватись досить стрімко, вже на першій хвилині зустрічі після чудового пострілу Михайла Бачинського рахунок на табло став 0:1, а ще через дві хвилини Олександр Христюк його подвоїв. Лідер господарів Іван Бандура наносив багато ударів, але м’яч вперто не хотів перетинати лінію воріт суперника. В середині першої половини свій «дубль» забиває Михайло Бачинський та збільшує гандикап своєї команди до трьох м’ячів. На останній хвилині тайму курйозний гол та свій «дубль» оформляє Олександр Христюк забивши «кулястого» через весь майданчик 0:4, з таким рахунком команди і пішли на відпочинок.

Вже у старті другої половини гол забивають знову гості, але на цей раз у власні ворота, а за хвилину Олександр Христюк забиває «хет-трик» та робить гандикап знову у чотири м’ячі. Цей гол ніби розізлив господарів, і за чотири хвилини вони зуміли відквитати чотири м’ячі та зрівняти рахунок завдяки голу Володимира Каленюка та «хет-трику» енергійного Івана Бандури. За хвилину до фінальної сирени у свій доробок записує «хет-трик» Михайло Бачинський та робить рахунок на табло 5:6. Господарі кинули всі сили вперед, аби врятувати поєдинок, але «покер» у виконанні Олександра Христюка, і «West Side» у фіналі плей-офф.