Півфінал

Кубок АМФВ, Центральний майданчик
5: 2

Орлов В./Бугайчук Н.

Перший фіналіст кубку АМФВ повинен був визначитись у цьому матчі. Команда «Олімпія» минулорічний фіналіст цього кубку хотіла здобути трофей у цьому році, зважаючи на ранній виліт у стадії плей-оф. Дисциплінований «християнський клуб» набравшись досвіду у регулярці, добряче шумить у кубкових баталіях. З перших хвилин «Олімпія» заволоділа ініціативою у матчі, доволі довго контролюючи м’яч у центрі майданчику, що правда без особливих нагод забити гол. Гравці «Фіміаму» уміло обороняючись надіялись на швидкі контр випади. В одній з таких атак уміло реалізував свій момент Олександр Потурай. А наприкінці тайму Олександр Терещук не без допомоги рикошету подвоїв перевагу власної команди. 2-0 на користь «Фіміаму» завершився 1 тайм. Щоб врятувати цей поєдинок «олімпійська» команда пішла великими силами у наступ. Напруга зростала з кожною хвилиною, в деяких епізодах м’яч чудом не влучав у ціль. «Фіміам» терпів і чекав свого моменту, що і сталося на 20 хвилині коли Олександр Вегера зробив рахунок більш комфортніший. В останні хвилини «Олімпія» пішла у гру в 5 польових, проте використати цей метод ведення гри на свою користь не змогли, лише обмінявшись голами вкінці матчу. Перемога «християнської команди» в півфіналі, залишається зробити останній крок до кубку АМФВ.