1: 3

Грицак А./Тучкевич В.

Протистояння між командами, які знаходяться внизу турнірної таблиці був досить таки напружений. Багато боротьби на кожному клаптику майданчика від обох команд не дають змоги реалізувати швидкі голи, але все ж таки першим прорвати оборону суперника вдається гостям матчу, на одинадцятій хвилині Валерій Березнюк робить рахунок 0:1, з яким команди і пішли на відпочинок.

У другій половині поєдинку Петро Данилюк з команди «ДжеРост» на сімнадцятій хвилині вже збільшує відставання своєї команди до двох м’ячів. Господарям майданчика вдається відквитати один м’яч, В’ячеслав Ливак дарує своїй команді надію на позитивний результат . Однак наприкінці матчу команда «ДжеРост» забиває третій м’яч, поставивши крапку у матчі 1:3, відзначився Анатолій Блоха. Команда «ДжеРост» святкує перемогу та шосте місце у турнірній таблиці.