1: 0

Трофімчук Р./Тучкевич А.

На початку поєдинку м’ячем більше володіла команда господарів майданчика. На кожному клаптику поля точилася рівна боротьба, і лише раз-по-раз обидві команди пробивали з дальніх дистанцій, але голкіпери були на висоті. Наприкінці тайму чудову нагоду відкрити рахунок мав Тарас Малюс, але не зумів переправити «шкіряного» у пусті ворота. Обидві команди так і не знайшли свого щастя біля воріт опонента, і з сухим рахунком 0:0, команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі проходила за сценарієм першої: багато боротьби, удари з дальньої дистанції, надійна гра голкіперів. На шістнадцятій хвилині гості провели чудову атаку, в завершенні якої пробивали чотири разу у ствір воріт, але то захисники, то воротар не дали «селекту» перетнути лінію воріт. Лише єдиний гол у матчі глядачі зуміли побачити на двадцять другій хвилині, автором якого є Михайло Бачинський, який приніс мінімальну перемогу господарям та наблизив їх до титулу абсолютного чемпіона ліги.