6: 1

Онищук Ю./Тучкевич А.

Після першого програшного фінального поєдинку господарі швидко почали реваншувати, вже на другій хвилині влучним пострілом Андрій Ясінський вивів свою команду вперед. Швидко Назар Зіняк міг зрівняти рахунок, але після його удару «селект» просвистів у сантиметрах від стійки. Вже в наступній атаці «боратинці» здобули право на кутовий, після розіграшу якого Олександр Мосіюк подвоїв рахунок у зустрічі. За хвилину до завершення першої половини відмінну передачу Павло Бебко віддав на свого партнера Андрія Ясінського, який оформивши «дубль» робить рахунок на табло 3:0, з яким команди пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі пройшла також за переваги господарів майданчика. Вже в старті тайму Олександр Лихацький збільшує гандикап своєї команди до чотирьох голів, а Олександр Мосіюк оформивши свій «дубль» робить рахунок 5:0. Чудова нагода відквитати м’яч була у Романа Костюкевича, але стійка врятувала «червоно-білих». Під завісу поєдинку знову класна передача у виконанні Павла Бебка і Сергій Тарасюк збільшує рахунок у поєдинку. Гіркоту поразки підсолоди гол Володимира Кухарчука, який встановив остаточний результат зустрічі 6:1. Впевнена перемога господарів, а імя абсолютного чемпіона ліги колективи розіграють у вирішальній третій фінальній зустрічі.