31: 11

Онищук Ю./Бугайчук Н.

Гра двох рівних та найкращих команд у першій лізі зібрала велику кількість глядачів, так як подивитися було на що. Лише серія післяматчевих 6-метрових ударів дозволила виявити переможця у 1 фінальному матчі. Обережний початок гри характеризував ціну помилки, жодна з команд не захотіла розкриватися і давати вільні зони для розвитку атак суперникові. Компактність і не поступливість у ігрових мікро-дуелях цим запам’ятається 1 тайм матчу. Очікувати в 2 таймі, що шось поміняється було не варто, всі розуміли ціну помилки. Коли настирний Іван Жуковський заставив сфолити у власній штрафній гравця Ласки, здавалося ось ця помилка, проте Юрій Кошелинський переграти Сергія Гапонюка з пенальті не зміг. Трохи згодом Михайло Соколян знайшов шпарину в частоколі ніг і направив «круглого» у ворота суперника. Довгоочікуванна перевага Нововолинської команди протрималася не довго, свій момент Олег Василюк реалізував бездоганно. 1-1 і знову пішла почергова позиційна гра у виконнаі обох команд. Коли діло йшло до післяматчевої серії пенальті, «Шахтар» вирішив ризикнути і випустив 5 польового гравця, результату це не принесло. Знову серія пенальті і знову Сергій Гапонюк відбиває удар, цього разу Максима Обертаса. Гравці «Ласки» не схибили жодного разу. Перемігши у двох післяматчевих пенальті «Ласка ДЖЕ РОСТ» стає абсолютним чемпіоном у 1 лізі Чемпіонату Волинської області з футзалу.