2: 2

Джафпрова О./Тучкевич В.

Поєдинок в якому зустрілись середнячок та команда з верхньої частини турнірної таблиці. З перших секунд команди грали у відкритий фут зал, проводячи багато небезпечних атак, однак «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. І все ж таки першим забити вдається гостям, на десятій хвилині відзначився Василь Грабовецький 0:1. Однак господарі швидко відігрались, під кінець першого тайму Ігор Назарук зрівнює рахунок 1:1, після чого лунає свисток арбітра про закінчення першої половини зустрічі.

Другий тайм проходив за сценарієм першого, той же Василь Грабовецький з команди гостей виводить на сімнадцятій хвилині свою команду вперед, записавши «дубль» у власний актив. А вже згодом Ярослав Комзюк з команди господарів зрівнює його 2:2. Ще декілька небезпечних атак від обох команд не увінчались голом. Бойова нічия, і команди записують по одному заліковому балу у свій доробок.