3: 10

Джафпрова О./Тучкевич В.

Зустріч між лідером та командою з нижньої частини турнірної таблиці, був щедрим на голи, а отже і дуже цікавим для глядачів. Розпочалося все з голу гостей, на п’ятій хвилині відзначився Леонід Чабан 0:1. За ним продовжив його колега по команді Ігор Заболотний забивши два м’ячі підряд, записавши «дубль» у власний актив. Потім ще по одному голу від Валентина Ткачука та «дубль» Леоніда Чабана і на табло вже 0:5. «Ярдівці» почали власний відлік на останній хвилині першого тайму, відзначився Володимир Морозов 1:5. І на останніх секундах першої половини зустрічі власний третій гол забиває Ігор Заболотний , зробивши «хет-трик»  у матчі 1:6, після чого команди пішли на відпочинок.

Удругому таймі першим вдається забити господарям Сергій Шевчук скорочує рахунок у матчі 2:6. Після пропущеного «Володимирівка» забиває чотири м’ячі у відповідь , відзначились : Юрій Дмитрук, Ігор Заболотний зробивши «пента-трик» у матчі, Тарас Кабанов та Петро Назарук і на табло вже рахунок 2:10. На останній хвилині матчу Володимир Морозов з команди господарів забиває третій м’яч для своєї команди  і робить власний «дубль» у матчі, після чого лунає свисток арбітра про закінчення матчу. Чергова впевнена перемога «Володимирівки» дає їм змогу очолювати турнірну таблицю регулярки.