Фінал

Кубок Прогресу, Центральний майданчик
1: 2

Нерубайло Д./Голоскоков С.

Фінал кубку Прогресу завершав довго тривалий сезон для обох команд. «Фк Бережанка» пройшла його повністю, стартувавши в кваліфікації, команда набирала хід по ходу регулярного чемпіонату, а в раундні плей-оф здобула звання абсолютного чемпіона у 3 лізі Чемпіонату Волинської області, здолавши у півфіналі «Fc Respect». Гру розпочали добре знайомі один одному футзальні колективи обережно, надаючі перевагу порядку в обороні. В атаку обидві команди не ішли великими силами, надіючись на індивідуальні дії своїх атакувальників. Ближче до кінця тайму коли сили горохівського колективу дещо спадали, «респектівці» притиснули суперника до воріт. За хвилину до сирене про завершення тайму швидкісні Ігор Савич та Віктор Сущ реалізували свої моменти. 2-0 все змінилося в одну хвилину. Отримавши перевагу в 2 голи «Fc Respect» від трофею відділяли 13хв ігрового часу. Проте «Береженка» навіть не мала наміру здаватися і старт 2 тайму провела активніше. Окупувавши половину поля суперника, гравці в бордовій формі намагалися створити гольовий момент. Для «Респекту» така гра давала простір в атаці який намагалися використати швидкісні гравці. В 2 таймі м’яч вперто не хотів іти у ворота жодної з команд, лише за допомогою пенальті у виконанні Леоніда Барінцева він затріпотів у сітці. Інтрига ожила, «Бережанка» забігла ще швидше і здавалося от от рахунок буде зрівняний і знову буде серія пенальті (добра традиції «Фк Бережанка»), але у моменті коли Костянтин Добровольський  міг зрівняти рахунок на допомогу Андрію Ткачуку і всій команді «Fc Respect» прийшла стійка воріт. Цікавий колектив «Fc Respect» бере свій трофей на фініші сезону. Бажаємо подальшого прогресу, фіналістам «Кубку Прогресу».