Фінал

Кубок Мрії, Центральний майданчик
1: 3

Нерубайло Д./Голоскоков С.\

Футзальний сезон у Волинській області завершався матчем за «Кубок Надії» між молодими амбіційними командами «Колос-2» та «Фк Духче». Довготривалий шлях пройшли обидві команди здолавши юніорів з «Волині» та «Фк Острожець», а квірцівський колектив переміг «Юність Переспа» та «Торчин». Заряд на боротьбу і жагу до перемоги був замітний з перших хвилин матчу, а як по-іншому, це ж фінал. Активніше розпочали гравці ківерцівської команди і мали декілька не поганих нагод, щоб вийти вперед у матчі. Далі гра вирівнялася і ігрова перевага переходила з однієї команди до іншої. Підтвердженням цього став обмін голами, спочатку Едуард Веселуха вивів ківерцівський «Колос» вперед, а дещо згодом Роман Сосновський зрівняв рахунок . 1-1 і команди пішли відпочивати на перерву. Початок 2 тайму знову активніше розпочав «Колос 2» і в одній атаці мав 3 гольових моменти, проте жоден з них перетворити у гол не змогли. А далі спрацювало золоте правило футболу «не забиваєш ти – забивають тобі». Продершись через оборонні редути суперника Віталій Кромський вивів «Фк Духче» вперед. «Колос» кинувався рятувати матч, але отримав гольову атаку у відповідь яку майстерно реалізував Роман Сосновський.  Володарем «Кубку Надії» стала амбітна і харизматична  команда з Рожищенського району «Фк Духче».