34: 21

Джафарова О./Корпош Р.

Очна боротьба за другу сходинку у турнірній таблиці розпочалася досить жваво. Уже на перших хвилинах Роман Дмоховський влучив у поперечину воріт Романа Трофімчука… На третій хвилині досвідчений ветеран Олег Мартин красиво прийняв м’яч, поклав корпус на пробив у дальню дев’ятку – 0:1. Однак на 5 хвилині Олександр Грицюк не менш красиво пробив з розвороту – 1:1. А під завершення тайму «АМФВ» взагалі розклеїлося… Спочатку Андрій Тучкевич реалізував штрафний удар (кулястий якимось дивом оминув стінку); згодом два голкіпери (граючий у полі Дмитро Притулюк та діявший у рамці Роман Трофімчук) не розібралися, хто має вибивати м’яча - і Андрій Тучкевич зумів проштовхнути шкіряного поміж обох; а за кілька секунд Олександр Грицюк потужним та дальнім пострілом деморалізував команду – 4:1 на перерву…

Обмін ударами Романа Дмоховського та Олександра Миронюка рахунку у матчі не змінив: перший влучив у поперечину, а другий махнув мимо… Ризикнувши та перелаштувавшись на гру із п’ятим польовим, Дмитро Притулюк двічі влучав у перекладину або добре діяв Анатолій Подолюк у рамці. За хвилину до кінця Олександр Миронюк таки зумів скоротити відставання 4:2, але на більше не вистачило часу.

У серії післяматчевих пенальті прямо у свого колишнього голкіпера примудрився влучити перспективний тренер Юрій Павельчук. 3:1 - і «MD United» заходить на призову позицію…