4 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
11: 62

Ярмощук Р./Тучкевич А.

З самого початку поєдинку гості розпочали контролювати м’яч і це відразу втілилось у забиті голи, швидкий Андрій Мельник вже на четвертій хвилині у свому активі мав «дубль». Господарі швидко відквитали один м’яч зусиллями Валентина Черняка, який у ефектному стрибку забив головою «шкіряного» у сітку воріт. Але цей м’яч у першій половині був єдиним для «кіношників» надалі забивали лише «силовики»: в середині тайму у проміжку двох хвилин відзначились Сергій Денисюк, Руслан Гоза та Дмитро Журавський, а наприкінці «хет-трик» оформив Андрій Мельник 1-6, з таким рахунком колективи і пішли на відпочинок.

Друга половина матчу проходила в тому ж руслі, але була менш щедра на голи. Лише всередині тайму глядачі побачили забитий м’яч у виконанні Сергія Денисюка, який записує у свій актив «дубль». За такого рахунку гості сміло йшли вперед, але гарна гра господарів у контратаках призвела до взяття воріт, свій «дубль» оформив Валентин Черняк, який і поставив остаточку крапку у поєдинку 2-7.

Перемогу у серії післяматчевих шестиметрових з рахунком 2-0 святкували гравці ФК «Рятівник».