5 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
18: 33

Ярмощук Р./Тучкевич А.

У цьому поєдинку зустрічались лідери турнірної таблиці, але гості відразу дали зрозуміти, що першу сходинку вони віддавати не збираються. Контроль м’яча і класне переміщення по майданчику дали свої плоди на третій хвилині, влучним пострілом голеодор «силовиків» Андрій Мельник виводить команду вперед. На досягнутому Андрій не зупинився і всередині першої половини збільшує перевагу своєї команди до двох м’ячів а у свій доробок «дубль». Господарі так і не зуміли вкінці тайму втримати швидкого та енергійного Андрія Мельника який оформляє у матчі «хет-трик», а на табло 0-3, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

У другій половині гра йшла за тим же сценарієм. Всередині тайму лідер «Рятівників» Віктор Абрамчук збільшує перевагу своєї команди, та отримує у свій адрес овації трибун, а його одноклубник Володимир Симчук робить рахунок розгромним. Наприкінці матчу господарі відквитали один м’яч зусиллями Романа Павловея, а на останній хвилині протистояння все той же нестримний Андрій Мельник забиває «покер» та ставить жирну крапку у цьому матчі 1-6.

У серії післяматчевих шестиметрових перемогу святкували гості перегравши своїх опонентів з рахунком 2-1.