5 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
02: 72

Бугайчук С./Тучкевич А.

З перших секунд обидва колективи дали зрозуміти, що поєдинок має бути дуже веселий, але за першу хвилину на двох нанесли шість ударів. Після чудової атаки на третій хвилині Юрій Онищук виводить гостей вперед, але за хвилину гарматним пострілом Вадим Соловонюк відновлює паритет у матчі. Після забитого, господарі почали грати більш активніше і це в середині першої половини принесло успіх, гарно розіграна комбінація і Анатолій Денисюк виводить свою команду вперед. До завершення тайму рахунок так і не змінився 2-1, з яким команди пішли на відпочинок.

Відразу у другій половині гості розпочали гру з п’ятим польовим і вже на першій хвилині Вадим Соловонюк міг збільшити перевагу, але ударом в пусті влучив у стійку воріт. А за хвилину після чудової гри у стінку Юрій Онищук робить «дубль» і відновлює рівновагу у матчі. Середина другої половини виявилась переломною у матчі, адже три гравці «Модерна» мали у свому активі по «дублю»: першим у свій доробок це зробив Анатолій Денисюк після нього швидкий Павло Рузак, а далі своєю гарматою Вадим Соловонюк. Але самою гольовою виявилась остання хвилина поєдинку: «хет-трик» оформляє Анатолій Денисюк, відразу Олександр Миронюк скорочує рахунок, а крапку у матчі поставив Андрій Коструба 8-3.

А ось у серій післяматчевих шестиметрових фортуна посміхнулась AMFV Team 3-1.