Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
1: 3
0

Джафарова О./Корпош Р.

Після декілька хвилинної затримки зв’язаної із художньою гімнастикою, футзалісти ступили  на щойно вимитий терафлекс «Арени Спорт».  Учасники групи «С» вирішували непрості задачі. У МФК «Бренд» був лише один заліковий пункт, а команда Суперліги явно планує грати у Вищій лізі Літнього чемпіонату. Натомість «Радивилівмолоко» мало у своєму активі «бублик» набраних очок і явно прагне перемог.

Команди розпочали матч із розвідки, але голкіпери зуміли втримати свої ворота на замку до перерви. Із брендівців дуже прагнули відзначитися Роман Козачок, Олександри Лисенко та Шитов: їхні удар були сильні, проте не точні.

Початок другої половини гри  також тримав уболівальників у напрузі… Однак із 20-ї хвилини клас гравців почав давати свої плоди. Спочатку Артем Назарчук підкараулив відскік після кутового – 1:0, а за хвилину Олександр Шитов пробив голкіпера червоно-білих – 2:0. Не встила стрілка зробити ще один оберт, як Олександр Лисенко замкнув простріл своїх партнерів – 3:0. Прикрий інцидент трапився саме у цьому епізоді – Віктор Курята стикнувся із своїм партнером по команді  та отримав чергову травму… Просто таки волинський Петер Чех. За честь голкіпера і всієї команди потужним ударом поквитався Владислав Козачок – 1:3, котрий пробив надійного, у цей вечір, Романа Трофімчука.

МФК «Бренд» займає другу сходинку у турнірці, а «Радивилівмолоко» шукатиме успіху у останніх турах відбору Літнього чемпіонату Волині.