Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
1: 7
0

Джафарова О./Корпош Р.

Свої розбірки і у групі «В» - «Бережанка» взяла солідний розгін та трощить усіх на своєму шляху. Цікаво, що не останню роль у цьому грає солідне підсилення із ковельських «Козаків» - хлопці підсилили бордових та відзначаються у воротах суперника на любий смак. Ось вже на п’ятій хвилині перший ковельчанин Михайло Кисельов взяв гру на себе та точно пробив у дальній кут – 1:0. За дві хвилини Олександр Шипер заштовхав у боротьбі із голкіпером простріл своїх партнерів – 1:1. Під кінець тайму інші ковельчани зуміли створити ще два взяття воріт: Вадим Кочко прострілив – Богдан Затериха Забив, а за вилину Богдан і сам дальнім пострілом змусив капітулювати голкіпера Тараса Четвержука – 3:1.

Зі стартом другої половини гри Богдан Затериха постійно бомбардував ворота суперників у надії оформити хет-трик, проте чудовий удар вдався Юрію Подлєскову – точно у дальню дев’ятку – 4:1. На 20-й хвилині Петро Фандєєв добиває знесиленого суперника – 5:1. До усіх бід «Теремно Хліба» додалося ще й вилучення Анатолія Марчука за фол останньої надії. «Бережанка» зуміла реалізувати більшість зусиллями Олександра Шавали, а на останніх секундах Олександр відзначився дублем із пасу Богдана Затерихи, котрий пожертвував своїм хет-триком – 7:1.

«Бережанка» близька до Вищої ліги, а теремнівці шукатимуть щастя у наступних турах.