6 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
15: 93

Грицак А./Тучкевич А.

Цей поєдинок подарував глядачам справжнє шоу. Вже у старті поєдинку Олександр Гудемчук вивів господарів вперед, а ударом з шестиметрової позначки Андрій Бойко відновив рівновагу у поєдинку. В середині тайму швидку атаку завершив Андрій Тучкевич і гості повели у рахунку. В кінці тайму швидкий та енергійний Андрій Бойко забиває ще двічі, та записує у свій актив «хет-трик» 1-4, з таким рахунком колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі стала ще біль щедрою на голи. На початку тайму Олександр Гудемчук швидко скоротив рахунок у матчі вразивши ворота опонента двічі. Але в середині тайму Дмитро Оляницький та Андрій Бойко знову роблять перевагу гостей у три м’ячі. Невгамовний Олександр Гудемчук забиває свій «покер», а за хвилину Андрій Бойко відповів тим самим. Ще двічі розписався у вортах Дмитро Оляницький маючи тепер у свому активі «хет-трик». Не забивши низку своїх моментів капітан гостей свого таки добився свого: за хвилину до завершення поєдинку Роман Дмоховський всеж таки забиває, але у власні ворота, поставивши жирну крапку у цьому поєдинку 5-9.

У серії післяматчевих шестиметрових MD United переграли своїх опонентів з рахунком 3-1.