5 тур

Корпоративна ліга Волині, Центральний майданчик
35: 11

Семенюк Ю./Кунаков О.

З перших хвилин цього поєдинку почала вимальовуватися ігрова перевага “енергетиків”. Вони діяли швидше, злагодженіше та енергійніше, намагаючись доправляти м’яч до воріт суперника за допомогою короткого та середнього пасу і комбінацій в один дотик. “Мотор” натомість довго не міг “завестися” і розбігтися, тому більшість атакувальних дій “авіаторів” зводилася до лонгболлів в розрахунку на те, що індивідуальної майстерності Павла Котура вистачить, щоб розібратися із захистом опонентів самотужки. До того ж оборона “Мотора” цього дня не відзначалася надійністю раз по раз не встигаючи за суперниками та припускаючись дитячих помилок при виході з власної половини майданчика. Тому не дивно, що на перерву команди пішли за солідної переваги “Волиньобленерго” 4:1. Певною втіхою “авіаторів” може служити той факт, що єдиний забитий ними гол став самим гарним у поєдинку - класна комбінація в дотик з останнім пасом Андрія Заблоцького п’ятою і невідпорний постріл Павла Котура.

По перерві “енергетики” відійшли назад і віддали суперникам ініціативу та простір, але скільки не намагалися гравці “Мотора” відігратися, ключів до воріт підопічних Петра Назарука їм підібрати так і не вдалося.