Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
5: 0
0

Семенюк Ю./Кунаков О.

“СпецТех-Сахарадо”, що зібрав на Літній Чемпіонат достатньо боєздатний колектив здатний вирішувати серйозні завдання з перших же секунд поєдинку притис “Олімп” до воріт. “Олімпійці” переважну більшість ігрового часу відбивались, атаки в них проходили лише зрідка, а до ударів по воротах справа дійшла лише 2-3 рази. Проте, захищалися вони організовано, не панікуючи, до того ж чергову феноменальну гру видав їх голкіпер Іван Семенюк раз за разом підстраховуючи партнерів і відбиваючи складні м’ячі після пострілів суперника. Тому, не дивлячись на явну ігрову перевагу хлопців з Цукрового, рахунок у першій половині гри так і не було відкрито.

По перерві “Сахарадо” продовжило штурмувати “Олімп” і врешті решт на 17-й хвилині Василь Шишка зміг переграти Івана Семенюка, а ще за хвилину подвоїти перевагу своєї команди. “Олімп” спробував піти вперед, але результат вийшов очікуваний, оголивши тили червоно-чорні дали гравцям “Сахарадо” необхідний простір і ті до кінця зустрічі встигли забити ще тричі, довівши справу до розгрому 5:0.