Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
3: 11
0

Джафарова О./Бугайчук Н.

Черговий матч літнього чемпіонату Волині з футзалу дебютанта змагань «Альянс» очікувався з неабиякою цікавістю. І до середини першого тайму вони чинили не аби який супротив більш іменитому супернику. А далі «Бережанка» почала забивати, гольову феєрію розпочав Богдан Затериха, а партнери його в цьому підтримали. Наприкінці тайму Роман Павленко відквитав один м’яч, а перший тайм завершився з рахунком 5-1. В другому таймі картина не змінилася, горохівчани атакували, моментами забивали, а моментами чудеса воротарської майстерності демонстрував Руслан Глинюк. До радості глядачів гра проходила у відкритому ключі з великою кількістю гольових моментів за участю двох команд, проте вправнішими у їх реалізації були гравці «Бережанки». Чергова перемога амбітного колективу Андрія Фесюка яка наближає його до найвищого дивізіону літнього чемпіонату Волині з футзалу.