1: 3

Джафарова О./Тучкевич А.

Поєдинок розпочався досить жваво, вже на першій хвилині Андрій Тучкевич виводить «Юнайтед» вперед. Надалі колективи грали у відкритий футзал, але «шкіряний» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Чудову нагоду всередині тайму мав Олександр Миронюк, але переграти голкіпера суперників не зумів. Лише один м’яч на першій хвилині лишився єдиним у таймі 1-0, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

А ось у другій половині ініціатива повністю перейшла до гостей. Також як і першому таймі глядачі побачили гол вже на першій хвилині, Іван Мартинюк встановив паритет у поєдинку. Надалі гості гнули свою лінію, і через дві хвилини Олександр Мартинюк виводить «АМФВ» вперед. Наприкінці поєдинку остаточну крапку у зустрічі поставив досвідчений Олег Мартин 1-3. Після цієї перемоги АМФВ однією ногою у півфіналі плей-офф.