7: 1

Джафарова О./Тучкевич А.

З перших секунд поєдинку було видно, що обидва колективи грають бережно і вичікують на помилку суперника. Згодом через тотальний контроль м’яча перевага була за господарями, адже у гостей цей матч пропускали аж три провідних гравці, а на лаві запасних лише був один. Перша половина запам’яталась лише чудовим виходом Романа Козачка віч-на-віч з голкіпером гостей, але вразити ворота йому так і не вдалось, і з сухим рахунком 0-0 команди пішли на відпочинок.

А ось друга половина стала просто окрасою для глядачів. Перевага господарів ставала все більшою і всередині тайму ворота гостей вразив Олександр Волошин, а за хвилину лідер Петро Назарук його подвоїв. Чудову нагоду скоротити рахунок мав Андрій Заблоцький, але не зумів переграти воротаря. Ще збільшив перевагу своєї команди Роман Козочок 3-0, але відразу Андрій Заблоцький його скоротив. Надалі відзначались лише господарі: перевагу до трьох м’ячів зробив Михайло Курасевич, далі глядачі побачили шедевр від Романа Козачка, який після забитого віддав чудову передачу на Михайла Курасевича, а остаточну крапку у поєдинку на останній хвилині зробив автор першого голу у зустрічі Олександр Волошин. Впевнена перемога господарів, які в одному кроці у півфіналі.