10: 1

Джафарова О./Тучкевич А.

Господарі поєдинку відразу розпочали демонструвати клас своєї гри. Вже на другій хвилині чудовим пострілом зі штрафного Дмитро Журавський відкрив рахунок. В середині тайму справді по футзальному з носка майже з центру майданчика Володимир Ренькас збільшує перевагу господарів. Раз-по-раз гості втікали в контратаки, але надійно у воротах діяв Станіслав Анісімов. Наприкінці тайму Михайло Мочераз вразив ворота суперника і на табло 3-0, з таким рахунком команди пішли на відпочинок.

Друга половина була дзеркальна першій. Вже на початку після чудової гри у стінку Сергій Денисюк вражає ворота гостей. В середині тайму арбітри призначають шестиметровий удар у ворота господарів, який наважився пробити Олександр Гудемчук, переграти воротаря з пенальті він не зміг, але сам був перший на добиванні, 4-1. Цей гол ніби розізлив «рятівників» і надалі у матчі відзначались лише вони: ще глядачі побачили гол у виконанні Сергія Денисюка, «дубль» у виконанні юного таланта Дмитра Журавського та «хет-трик» від голеодора команди Андрія Мельника.