4: 6

Джафарова О./Тучкевич А.

Матч-відповідь розпочався за переваги гостей і вже на четвертій хвилині вони вийшли вперед завдяки голу Андрія Коструби. Ще за хвилину Андрій мав чудову нагоду збільшити рахунок, але не зміг переграти голкіпера. А в середині тайму свій шанс не змарнував Роман Павловей і встановив рівновагу у матчі. Знову ключова фігура поєдинку Андрій Коструба на девятій хвилині не зміг переграти воротаря, а на останній хвилині тайму нестримний Роман Павловей виводить господарів вперед 2-1, з таким рахунком колективи пішли на відпочинок.

Окрилені успіхом вже на першій хвилині господарі повели у рахунку 3-1 завдяки голу Юрія Курана. На вісімнадцятій хвилині чудову нагоду скоротити рахунок мав Назарій Навроцький, але влучив у стійку воріт, а ось Роман Павловей обігравши суперників віддав на пусті Юрію Курану, і «зіркова» команда попереду у три м’ячі. Мабуть після забитого подумки всі гравці «крошу» були у півфіналі, але це величність «ФУТЗАЛ». На двадцятій хвилині прекрасним пострілом в девятку Назарій Навроцький скорочує рахунок до двох м’ячів. Через хвилину Вадим Соловонюк робить рахунок на табло 4-3, а у наступній своїй атаці наважився на удар з центра майданчика і встановив паритет у протистоянні. Повіривши в успіх гості просто осіли на воротах суперника, і на двадцять четвертій хвилині Назарій Навроцький виводить «модерн» вперед. Остаточну крапку у поєдинку на останній хвилині поставив Андрій Коструба - 4-6. У серії плей-офф між цими командами нічия 1-1, і все вирішиться у третьому вирішальному поєдинку.