4: 2

Джафарова О./Тучкевич А.

Як і першому поєдинку команди демонстрували відкритий футзал. Але перший гол глядачі побачили лише всередині першої половини, відзначився Андрій Бойко і рахунок на табло став 0-1. Господарі швидко відігрались завдяки енергійному Юрію Онищуку, який встановив рівновагу у поєдинку 1-1, з таким рахунком колективи пішли на відпочинок.

Довго зволікати господарі не стали і завдяки голу Олександра Миронюка вийшли вперед. Після пропущеного гості зрозуміли, що втрачати нічого, і кинули всі сили вперед. Це дало успіх всередині тайму коли свій «дубль» оформив Андрій Бойко та встановив паритет у матчі. Все так і йшло до бойової нічиєї, але за дві хвилини до кінця чудовий постріл від Івана Мартинюка і на табло 3-2. На останній хвилині, кинувшись вперед щоб відігратись, гості пропустили швидку контратаку, яку завершив все той же Іван Мартинюк. Дві перемоги і AMFV Team впевнено крокує до півфіналу плей-офф.