Літній чемпіонат Волині: І етап, Центральний майданчик
4: 3
0

Джафарова О./Бугайчук Н.

Гра двох команд які боряться за вихід до другого дивізіону в цій групі, мала дати відповідь на це питання, хто стане ближче до вирішення цього питання. Вже на старті поєдинку досвідчений Максим Конон вивів «Вікторію» вперед у рахунку. Жвавий старт у матчі продовжився атаками на ворота «олімпійців», але забити «Вікторії» більше не дозволив Іван Семенюк. Проте на восьмій хвилині першого тайму і він був без силий після удару Ігоря Пруднікова. Відрузу ж Павло Кузьмін не дозволив піти супернику у відрив, скоротивши відставання у рахунку. Проте на цьому «качельний футзал» не завершився і знову команди обмінялися голами в наступних атаках. 4 голи за 4 хвилини, ударний відрізок у матчі і голепад не могли порадувати вболівальників на трибунах. Підсумкові 3-2 на табло після завершення першого тайму. Другий тайм мав дати остаточну відповідь про переможця в цьому матчі, Олімп шукав свої шанси на контратаках, одну з таких вдалося реалізувати Михайлу Семенюку який зрівняв рахунок. Коли до завершення матчу залишалося 3хвилини і сил помітно не вистачало, на перший план вийшов характер і вміння терпіти, «Олімп» зумів це зробити і наприкінці гри був за це нагородженим переможним голом, автором якого став Павло Кузьмін. Перемога яка дозволила колективу Валерія Івахненка вийти на 3 місце у своїй групі.