Літній чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
5: 5
0

Хомич А./Бугайчук Н.

Мабуть центральний матч ігрового дня в «Арені Спорт». Обидві команди зустрічалися вже в рамках літнього чемпіонату і тоді емоції переповнювали на майданчику. В цьому матчі «сахарадівці» в звичному для себе стилі почали застосовувати високий пресинг, що принесло свої плоди. Микола Жук зумів на протязі 2 хвилин оформити дубль. До перерви втрачати перевагу в 2 мячі «Сахарадо» не хотіло, зумівши відзначитися Тарас Лех і Антон Дригульський сформували підсумковий рахунок першого тайму 3-1. В 2 таймі «камазівці» дещо оговталися після провального першого тайму і почали виправляти цю справу. Обидві команди не збиралися відсиджуватися в обороні і атакували ворота своїх суперників, успішнішим в цій справі виявився Максим Ядловський який оформив дубль і зменшив відставання в рахунку до мінімуму. Проте «Сахарадо» втрачати переможний рахунок не бажало і намагалося виправити не вдало складаючусь ситуацію, але досвід острожецької команди тепер виходив на перший план і представник суперліги застосовуючи гру в «п’ять на чотири» вдалося зрівняти рахунок 5-5. Підсумкова нічия, і матч який став справжньою прикрасою, і виправдав всі сподівання глядачів.