Літній чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
2: 5
0

Гарасимків В./Бугайчук Н.

Гра в найвищому дивізіоні між амбітними командами які будуть боротися за медалі. Бережанка на одному подиху пройшла відбірковий етап і зупинятися на досягнутому не збирається. З перших хвилин матчу «Бережанка» почала накатувати одну атаку за іншою, «пекарям» було тяжко і довгий період часу вдавалося стримувати атаки суперника. Проте в середині тайму «бережанівці» досягнули успіху, аж тричі, гол за голом провели Вледлен Лужин та Михайло Кисельов. Проте зі стартом другого тайму інтрига в матчі відновилася, «Теремно Хліб» скоротили відставання до мінімуму, проте на більше не спромоглися. Бомбардирські вміння вже вкотре продемонстрував Владлен Лужин який оформив хет-трик на прикінці матчу. Перемога 5-2, хороший і впевнений старт команди Андрія Фесюка.