1/4 фіналу

Літній Кубок Луцька, Центральний майданчик
2: 4

Літвінчук Л./Бугайчук Н.

Зустріч команд які вже грали між собою у відбірковому етапі чемпіонату, де перемогу здобув «Спартак», волею жеребу їхні дороги пересіклися і в кубкових баталіях. Поступатися жодна з команд не хотіла і це проявлялося боротьбою на кожному клаптику майданчику, проте гра розкрилася після голу Богдана Капаєва, пропущений гол заставляв діяти «Радивилівмолоко» активніше в атаці, що гравці і намагалися робити, на 10 хвилині це принесло результат у вигляді голу Дмитра Мельника який не змарнував командні дії партнерів. Після голу дещо розслабившись, «спартаківці» це відчули і знову змогли наказати свого суперника голом у виконанні Дмитра Журавського. По перерві гра принесла ще більше емоцій, адже втрачати було нічого програючи «радивилівчани» вже менше думали про оборону власних воріт і це створювало додаткові можливості гравцям «Спартака» збільшити свою перевагу, але реалізувати їх вони не змогли, а «Радивилівмолоко» зрівняв рахунок 2-2, Владислав Скулинець був точний в завершальній фазі атаки. Варто відзначити, що знову у матчі «Спартак» правильно реагує на пропущений гол і за декілька миттєвостей Володимир Журибіда засвічує «трійку» на табло. По логіці жанру даного матчу варто було очікувати на черговий камбек команди «молочників», але такого шансу «Спартак» більше не дав, а забив ще раз Антон Капаєв 4-2. Перемога і білет в півфінал для підопічних Сергія Хрипи.