5: 1

Джафарова О./Кунаков О.

Молодому колективу «Альянса» не вдалося у зустрічі з «Радивилівмолоком» вивести суперника з зони комфорту. «Червоно-білі» грали впевнено, не кваплячи події і досягли свого не витрачаючи надзусиль. На п’ятій хвилині досвідчений Василь Єфімчук відкрив рахунок, а наприкінці тайму він і Максим Медвєдєв довели перевагу своєї команди до трьох голів. «Альянс» завзято намагався щось протиставити, але сумбурність і незлагодженість дій його гравців зводили нанівець усі зусилля. По перерві нічого нового гостям вигадати не вдалося і гравці «Радивилівмолока» ще двічі вражали їх ворота, а Василь Єфімчкук оформив хет-трик. Лише на останній хвилині поєдинку Олександр Шрай скористався поблажливістю суперників і забив гол престижу. У підсумку впевнена перемога «червоно-білих» 5:1.