1/2 фіналу

Літній Кубок Луцька, Центральний майданчик
7: 1

Джафарова О./Кузніцов Д.

Команди використали максимальний запас часу до початку матчу, аби зібрати повноцінні колективи. Особливо це стосувалося номінальних господарів та фаворитів протистояння, які вирвали з якогось відпочинку «п’ятірку» ледь не перед самим стартовим свистком. Досить довго команди «пристрілювалися» одна до одної, а у середині тайму пішли голи. Перша «гармата» у ближній кут воріт «Бережанки» залетіла від Антона Дригульського. Дуже швидко Дмитро Перванчук додав ще один від себе – 2:0. Попри усі намагання футболістів у бордових футболках, такими цифрами перший тайм команди і закінчили.

Після перерви гравці «Камазу-Агро» могли дозволити собі грати від результату. Вони тимчасово віддали ініціативу суперникам та сподівалися на швидкі контрвипади. У підсумку все пішло якраз за їх сценарієм – Євген Кречковський був надійним у рамці, а Максим Ядловський двічі розписався у воротах номінальних гостей. «Бережанка» спромоглася відіграти один гол – Вахтанг Машава додав потрібну позначку напроти свого прізвища у протоколі матчу. Утім, більше зробити суперникам «камазівці» не дали. А самі ще тричі розписалися у чужих воротах – Антон Дригульський та Леонід Єфремов поповнили гольовий запас потужними та точними ударами. 7:1 – «Камаз-Агро» упевнено крокує до фіналу змагань.