1/2 фіналу

Літній Кубок Луцька, Центральний майданчик
6: 3

Джафарова О./Кузніцов Д.

У другому півфіналі Літнього Кубка команди також довго «запрягали». Гольову мовчанку порушив Дмитро Журавський, який скористався грубою помилкою суперників біля власних воріт та відправив «кулястого» повз голкіпера. Ближче до кінця тайму «червоні» подвоїли перевагу – Володимир Журибіда ідеально розпорядився часом та простором, які надали йому опоненти та фактично без перешкод поцілив у нижній кут воріт. Всуху виграти перший тайм номінальним господарям все ж не вдалося – незадовго до сирени Андрій Ковальчук скоротив відставання «Мідаса» - 2:1. 77-й номер «фіалкових» міг навіть зрівняти рахунок до сирени на перерву, однак не використав дуже хорошу можливість це зробити.

Не зміг Андрій Ковальчук – зміг Антон Абрамов. Саме його удар на 15-й хвилині гри запалив на табло другу «двійку». Утім, ще за декілька хвилин Антон Капаєв знову вивів «Спартак» уперед, використавши вихід віч-на-віч з воротарем. Зовсім скоро той-таки Антон Капаєв та Дмитро Журавський оформили «дублі» - 5:2. Інтригу в протистояння вніс голкіпер «спартаківців» Олександр Лещук, який несподівано пропустив несильний простріл у власні ворота, однак точний удар Богдана Капаєва поставив у матчі остаточну крапку – 6:3. У вирішальний етап змагань крокує «Спартак».