3: 4

Джафарова О./Корпош Р.

Гра де вирішувалося дуже багато к для її учасників та і для їхніх суперників розпочалася досить стрімко – Віталій Бабій відкрив рахунок, Ігор Шевельов його подвоїв, а Владислав Скулинець не дозволив «Бешкетникам» почуватися надто безпечно – 1:2. Напруження тривало до самої перерви. Зі стартом другої половини гри оживилася і події у матчі. Ігор Шевельов вчергове розрядив свою гармату – точно у верхній кут – 1:3. Відповідь червоно білих – сольний прохід та удар Василя Єфімчука: точно у нижній кут – 2:3. За кілька хвилин Олександр Христюк зумів скористатися невдалими діями захисту біло-чорних – 3:3. Шалені емоції капітан «Бешкетників» Ігор Шевельов спочатку виплеснув на партнерів, а потім подвійним пострілом таки пробив Сергія Чернявського – 3:4. До закінчення регламентної 13-тихвилинки на полі творилася просто облога воріт, але вдалі дії та чудова реакція Андрія Абумуслімова дозволили зберегти рахунок незмінним. Вольова та потрібна перемога «Бешкетників» дозволила включитися у боротьбу за чемпіонство, а от «Радивилів» позбавився першого місця.