3 тур Вища ліга

Літній чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
7: 4

Джафарова О./Корпош Р.

Битва лідерів та найцікавіше протистояння Літньої Вишки команди розпочали семеро проти шести відповідно. Короткі лавки для Літнього чемпіонату звичне явище, але події на майданчику показували, що самовіддача у гравців на належному рівні. Про те, що це протистояння принципових суперників і говорити немає чого: саме «Камаз-Агро» вибив суперників із Літнього Кубку, і з Суперліги у плей-офф. В більшості їхні матчі закінчуються мінімальною перемогою або внічию, а якщо пробиваються пенальті то вдалішими були червоно-чорні, проте цього вечора гра проходила зовсім за іншим сценарієм. Олександр Лисенко віддав невдалий пас п’ятою і небезпечну ситуацію суперник одразу втілив у гол Олега Юрчука. Гравці «Бренду» відповіли миттєво – індивідуальні дії Олександра Шитова вдало втілив у гол Владислав Сизик, а за хвилину чудова комбінація знайшла на дальній стійці Дмитра Герасимчука – 2:1.

Зі стартом другого тайму обмін атаками привів до більш вдалих дій сірих – Артем Назарчук – 3:1. Кадровий дефіцит лав запасних почав трохи впливати на хід поєдинку, але з трибун здавалося, що гра тільки нарощує оберти, причому МФК «Бренд» виглядав агресивніше. «Камаз-Агро» вирішив боротися проти стрімких атак суперника із п’ятим польовим та на 20-й хвилині ніхто не зумів стримати Артема Назарчука, котрий вколотив шкіряного у ворота Олега Юрчука – 4:1. Здавалося, що гра зроблена, але вона тільки розпочиналася… Андрій Чабан зумів застати зненацька Романа Трофімчука ударом із центру поля – 4:2. Швидка відповідь від «мотора» Олександра Шитова – красиво перекинув розбалансований захист – 5:2. Непередбачувана перестрілка продовжувалася – Антон Дригульський – 5:3, Дмитро Герасимчук – 6:3, Олег Юрчук – 6:4. Фінальний запис у протоколі залишив за собою невгамовний, двожильний Олександр Шитов – обігравши двох опонентів вразив уже пусті ворота – 7:4. Важлива та видовищна перемога підопічних Назара Бугайчука і МФК «Бренд» на вершині таблиці!