3 тур Вища ліга

Літній чемпіонат Луцька, Центральний майданчик
4: 4

Джафарова О./Корпош Р.

Знаючи результат суперників обидві команди не хотіли втрачати позиції та випасти із авангарду Вищої ліги. Останній матч суботнього вечора очікувався цікавим, але команди задали такий темп, що глядачі ледь встигали за подіями на полі. Безперервні атаки змінювали одна одну, а дальні удари стали фішкою матчу. Уже на третій хвилині Віталій Палюх вдало відібрав м’яч та точно і сильно пробив – 0:1. Відповідь бордових майже ідентична: стрімка комбінація і дальні постріл Богдана Затерихи – 1:1. Олександр Прощерук спочатку перевірив на міцність поперечину, а у наступній атаці м’яч полетів трішки нижче – 1:2. Буквально за хвилину сольний спринтерських прохід ковельського голеадора «Бережанки» і на табло уже горіли дві двійки.

Зі стартом другої 13-тихвилинки чудовий по виконанню і точності вдався удар Юрію Подлєскову лівою ногою – 3:2. А на 21-й хвилині, здавалося, Вадим Качко дарує перемогу своїм – 4:2. Наступні атаки були не менш видовищними, але надійність на останньому рубежі тримав Дмитро Роюк. Його впевненість і передалася партнерам: за 52 секунди до завершення Василь Шишка точним та дальнім! пострілом переводить фінал поєдинку у інфарктний стан – 3:4. А за 17 секундо до завершення суботньої феєрії Василь приводить активних уболівальників «СпецТех-Сахарадо» у «екстаз» – 4:4! Неймовірний поєдинок, неймовірна розв’язка, але заслужена бойова нічия і боротьба за медалі лише починається…