1: 0

Нерубайло Д./Голоскоков С.

Поєдинок старих знайомих став насправді «валідольним» в першу чергу для президента «Олімпа» Валерія Івахненка, котрий на останній хвилині гри кілька разів хапався за серце та голову. І було чого. На табло горів доволі «слизький» рахунок 1:0, а його підопічні не могли влучити у порожні ворота «Вікторії». Більше того – гості дивом не покарали «червоно-чорних» за марнотратство. Проте фінальна сирена засвідчила перемогу команди «Олімп».

«Вікторія» могла розраховувати на позитивний результат, але гра без жодної заміни давалася в знаки. Команда господарів тримала швидкість і не давала супернику розганяти позиційні атаки, в яких першу скрипку грав обізнаний у футзалі Олександр Грицюк. Але «селект» вперто не хотів влучати у сітку воріт «олімпійців», обравши шлях до протилежної рами рамки на 7-й хвилині гри після удару Олега Потрапелюка. Забитий гол став єдиним у цікавому протистоянні, що завершилося вікторією суперника «Вікторії». Ось така тавтологія та метафізика.