7: 0

Джафарова О./Бугайчук Н.

Остання гра Літнього чемпіонату у першій лізі, між «Респектом» і «Олімпом» розпочалася з атак «олімпіоніків», проте реалізувати свої моменти Оніщук Юрій і Маціюк Микола не змогли. Відповідь «Респекта» була показовою, Ярослав Поляк і Ярослав Кухаренко переграли оборону суперника результативними ударами. В другому таймі, «Респект» збавляти заданий темп і не збирався, так лише за дві хвилини після початку другого тайму рахунок подвоївся. В «Олімпу» другий тайм не задався, хоча в цьому дуже постаралися гравці «Респекта» які не підпускали до своїх володінь «Олімп». Грамотно діявши на майданчику гравці «Респекта» довели рахунок до розгромного і підсумкові 7-0 світилися на табло. «Респект» здобуває перемогу і виграє срібні медалі.