0

0
:
0

До «Бренду» на цьому турнірі особлива увага. Цей колектив планує цього річ спробувати свої сили у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. Отже, можна вважати, що для «смугастих» такі змагання є однією з можливих генеральних репетицій перед початком виступів на більш серйозному рівні. Однак, варто сказати, що «Respect» буквально зі старту гри почав чинити серйозний опір. Чого вартий бодай би момент, коли Заліпа влучив у поперечину воріт «Бренда». Відповідь прийшла миттєво – Владислав Козачок відкрив рахунок у зустрічі, тим самим змусивши «картатих» відіграватись. Але варто їм віддати належне. «Respect» не знітився та йшов уперед. Більше того – він змусив двох гравців «Бренда» сфолити настільки, що арбітрам довелося діставати з кишень жовту картку. Тому, по такій грі важко було сказати, що грали представники Суперліги та Третьої ліги. Був рівний бій, у якому шальки терезів у будь-який момент могли схилитись то в один, то в інший бік. Наприкінці першого тайму «Respect» мав кілька нагод для того, щоб зрівняти рахунок, і врешті-решт Кухаренко буквально перед сиреною на перерву зробив цифри на табло рівними – 1:1.

Розвити свій успіх на початку другого тайму «респектабельним» не вдалося. Натомість, це зробив «Бренд» зусиллями Дригульського. Цей гол загострив гру, і обидві команди почали ще більше грати з акцентом на атаку. Тому, логічно, що це призводило до загострень біля обох воріт. Але потроху «Respect», якому треба було відіграватись, почав брати ініціативу до своїх рук. Відповідно, «Бренд» по такій грі мав можливість більше грати на контратаках. Одна з них завершилась голом Дригульського, котрий оформив дубль. І саме цей гол приніс перемогу «Бренду».

«Respect» – «Бренд» – 1:3
Голи: Кухаренко (12) – В. Козачок (7), Дригульський (15, 24)
Попередження: Заліпа (19) – Р. Козачок (6), Жук (8), Затерика (11), Назарчук (11)