0

0
:
0

Якщо гостям з Рівного ще треба було адаптуватись до тарафлексового покриття майданчику футзального центру ТРЦ «Адреналін-Сіті», то представникам «Вест Сайду» часу на адаптацію не знадобилось. Це «червоно-білі» підтвердили на початку гри, коли спробували одразу взяти ініціативу в свої руки. Однак, трохи згодом рівняни змогли адаптуватись до покриття, вирівняли гру та навіть почали шукати шляхи до воріт «Вест Сайду». Зрештою, це у підсумку призвело до того, що Білий таки вивів «InterBetonBUD-Рівне-112» вперед. Забивши рівняни продовжили йти вперед, аби збільшити свою перевагу. У ці хвилини «Вест Сайду» далеко не завжди вдавалося створити щось небезпечне біля воріт рівнян. І до перерви картина гри на майданчику так і не змінилась.

Гравці «Вест Сайду» розуміли, що їм треба відіграватись, а часу залишилось обмаль. Тому, вони намагались забити «гол з роздягальні». Але, натомість, вони ледь не пропустили у відповідь. І по такій грі саме «InterBetonBUD-Рівне-112» був ближчим до забитого м’яча. Щоправда, в одному з випадів «Вест Сайд» цілком реально міг зрівняти рахунок. Але замість цього отримав гол від Шипукова – 2:0. На цьому рівняни не зупинились, і вже за кілька миттєвостей ледь не збільшили свою перевагу. Однак, цього разу «Вест Сайду» пощастило. За такого перебігу подій лучани могли претендувати хіба що на «гол престижу». Однак, «розмочити» ворота рівнян їм так і не вдалося.

«InterВetonBUD-Рівне-112» – «Вест Сайд» – 2:0