0

0
:
0

Гравці «Олики» мали велике бажання показати гостям з Житомира, хто є господарем майданчику. Тому, вони зроюили акцент на швидкі атаки з такими же швидкими переміщеннями. Це мало би заплутати гравців «Форци». Але представники Житомира на такі тактичні хитрощі намагались не вестись. Більше того – скоро житомиряни і взагалі повели у рахунку. Це змусило «Олику» формувати свою відповідь. І трохи згодом Пашинський мав хорошу нагоду зрівняти рахунок, але м’яч після його удару пройшов мимо дальнього кута. «Зелено-білі» спробували пришвидшити темп гри. «Форца» теж з відповіддю не барилась, але до кінця першої половини гри Шимановському та компанії не вдалося збільшити свою перевагу.

На початку другого тайму житомиряни увімкнули високий пресинг, і це призводило до помилок з боку гравців «Олики». Однією з них скористався Чистяков, який вийшов на побачення з Супруном та технічно його переграв – 2:0. Становище «Олики» стало близьким до скрутного. Але «зелено-білі» не здавались та мали кілька непоганих випадів. Щоправда, реалізувати бодай би один з них не вдалося. Але трохи згодом Пашинському все-таки вдалося зробити відставання своєї команди мінімальним. До того ж, Пашинський виправився за промах у першому таймі. Після цього «зелено-білі» взагалі могли зрівнювати рахунок, але тепер спортивне щастя було на боці «Форци». Тому, практично питання про остаточний результат цієї зустрічі було відкритим. А закрила його фінальна сирена, яка сповістила про перемогу житомирян.

«Форца» – «Олика» – 2:1